Zdalna obsługa prawna firm

Oferujemy stałą obsługę prawną osób fizycznych oraz osób prawnych ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży, w której funkcjonuje Klient, zapewniając pomoc prawną na każdym etapie przedsięwzięcia biznesowego, w tym również w zakresie spraw incydentalnych. Współpracę opieramy na kontakcie telefonicznym oraz mailowym, pracujemy na skanach dokumentów. Istnieje również możliwość dojazdu do siedziby Klienta lub miejsca dokonania czynności procesowej.

Obsługa prawna firm w trybie online

Aby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby naszych Klientów, poszerzyliśmy wachlarz usług o zdalną obsługę prawną firmy w trybie online. Dzięki temu – niezależnie od lokalizacji Twojego biura – możemy natychmiast udzielić porady, przygotować pismo procesowe bądź zaopiniować przesłaną przez Ciebie umowę. Przekonaj się, że warto stosować nowoczesne rozwiązania na miarę XXI wieku!

Profesjonalne porady prawne dla firm online

Pandemia koronawirusa na wielu przedsiębiorcach wymusiła przejście na tryb pracy zdalnej, co znacząco pozwala zmniejszyć ryzyko zakażenia. Współpraca online to jednak nie tylko rozwiązanie bezpieczne, ale i nowoczesne, a przy tym wygodne. Oferujemy kompleksową obsługę prawną lub udzielenie jednorazowej porady związanej z prowadzeniem firmy – a w razie potrzeby możesz liczyć na osobistą wizytę naszych specjalistów w Twoim biurze.

Dlaczego warto zdecydować się na obsługę prawną firmy online?

Do każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, mając na uwadze specyfikę branży oraz wszystkie inne czynniki wpływające na charakter współpracy. Zapewniamy obsługę prawną firmy niezależnie od jej wielkości czy położenia, w którym się znalazła. Zajmujemy się między innymi dokumentacją – sporządzaniem i opiniowaniem umów oraz przygotowywaniem pism procesowych. Oprócz tego angażujemy się w postępowania związane z naruszeniem praw pracownika, jak również inne sprawy wymagające wiedzy z zakresu prawa. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły współpracy online!

Jak wygląda uzyskanie porady prawnej dla firmy online?

Dzięki nowoczesnym technologiom nie trzeba osobiście dostarczać dokumentów do kancelarii, a wystarczy jedynie przesłać ich skany. To ogromne ułatwienie, zwłaszcza wtedy, gdy potrzebujesz ekspresowej porady prawnej dla swojej firmy. Masz wątpliwości związane z zapisami w umowie z partnerem biznesowym? A może chcesz uregulować sprawy dotyczące praw i obowiązków pracowników? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z obsługi prawnej online!