Pisma prawne

Dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców oferujemy usługi w zakresie sporządzania pism prawnych. Opisz swój problem na formularzu, wskazując na stan faktyczny sprawy – reszta należy do nas. Wiemy, że dobrze sporządzone pismo zwiększa szansę na pomyślne rozstrzygnięcie sprawy. Przekonaj się, że wygrana jest w zasięgu ręki.
Prawidłowo i odpowiednio sformułowana umowa pozwala zabezpieczyć swoje prawa na przyszłość i uniknąć wielu problemów. Sporządzamy umowy pod wytyczne Klientów – skorzystaj z oferty gwarantującej bezpieczeństwo w obrocie prawnym. Opiniowanie umów wykonujemy w sposób umożliwiający przejrzyste uświadomienie wszystkich zagrożeń oraz zmianę umowy na jak najlepszą dla Was. Nie martw się o kruczki prawne i tekst wypisany „małym drukiem” – z nami unikniesz rozczarowań.
Oferujemy zastępstwo przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej w całym kraju. Współpracujemy z wieloma Kancelariami Adwokackimi i Kancelariami Radców Prawnych, co umożliwia nam skuteczne działanie w zakresie dostosowanym do Waszych oczekiwań.

Usługi podlegają indywidualnej wycenie w zależności od stopnia złożoności sprawy oraz potencjalnego nakładu pracy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!