Kontakt

Email

kontakt@drogowskazprawny.pl

Telefon

784 921 290

Adres

ul. Rynek 58,
50-116 Wrocław

NIP: 8943110930
Konto: ING Bank Śląski S.A:
51 1050 1575 1000 0092 4509 4629

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W jakim czasie otrzymam gotową poradę prawną lub pismo prawne?

Porada prawna sporządzona zostanie w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania środków na rachunku bankowym Usługodawcy. Pismo procesowe zaś – w ciągu 3 dni od zaksięgowania ustalonej w wycenie kwoty. Możecie jednak przyspieszyć termin sporządzenia porady, pisma lub dokumentu. Jeśli zależy Wam na czasie, skorzystajcie z Usługi Ekspres. Więcej w Regulaminie.

Ile kosztuje porada prawna lub pismo?

W przypadku porady prawnej cena jest dla każdego taka sama i wynosi 100,00 złotych brutto. Klient nie ponosi żadnych kosztów ukrytych. Profesjonalizm w korzystnej cenie. Natomiast koszt pisma prawnego ustalany jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy. Wyceny dokonywane są bezpłatnie w dni robocze.

Czy złożone zapytanie jest anonimowe?

Każde zapytanie złożone w Serwisie i ujawnione dane podlegają ścisłej ochronie. Gwarantujemy Wam pełną anonimowość i dyskrecję. Zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych określa Polityka Prywatności.

Czy mogę zadać dodatkowe pytania do otrzymanej opinii?

Jeżeli sporządzona opinia nie jest do końca zrozumiała lub masz dodatkowe pytania wyjaśnimy Twoje wątpliwości bez żadnych dodatkowych opłat. Więcej na ten temat przeczytasz w Regulaminie.

Czy przysługuje mi zwrot?

Jeśli zdecydujesz się odstąpić od umowy, gwarantujemy zwrot uiszczonej należności,. Zgodnie z postanowieniami Regulaminu masz na to 14 dni od zawarcia umowy. Zwrot nie przysługuje jednak jeśli usługa została wykonana w całości. Szerzej na ten temat przeczytasz w Regulaminie.